משרד פרסום
 
מוקד הפרסום טלפונים
 
 
מוקד הפרסום טלפונים

 

משרד פרסום

 

מעוניינים לפרסם גם ברדיו, גם באינטרנט, גם בעיתונים וגם בשלטי חוצות? במקום לפנות למספר משרדי פרסום, עשו לעצמכם חיים פשוטים יותר ופנו אלינו!
מוקד הפרסום הארצי הינו משרד פרסום המשלב מדיה הפועלת במקביל במספר ערוצי פרסום, כל זאת על מנת להעניק לכם שירות יעיל יותר ופרישה נרחבת בכל המדיות הפרסומיות.

 

 

nrg פרסום

 

מוקד הפרסום הארצי, שהינו משרד פרסום מוביל, מציע לכם פתרונות פרסום בכל המדיות ובכל הערוצים: מודעות פרסום בעיתונים ובלוחות המודפסים (דרושים, היי-טק, דירות, רכב), קמפיינים פרסומיים, פרסום באינטרנט, פרסום ברדיו, פרסום בשלטי חוצות, מסעי קידום מכירות.
במקום לפנות למספר חברות פרסום, תוכלו לרכז את כל פעילותכם אצלנו וכך לחסוך זמן יקר וכסף רב.

 

 

משרד פרסום

 

לפרסום דרך מוקד הפרסום הארצי יש יתרונות רבים:

  • אנו מתמחים ברכש ובתכנון מדיה – למוקד הפרסום הארצי יש ניסיון רב-שנים בניהול קמפיינים פרסומיים וברכישת מדיה בכל אמצעי התקשורת.
  • אנו מציעים מעטפת שירותים נוחה – מלבד רכש ותכנון הפרסום נציע לכם גם בניית קמפיינים פרסומיים כוללים המבוססים על תכנון וקרייאטיב מקצועיים.
  • בזכות רכישת מדיה בהיקפים גדולים, אנו מציעים לכם מחירים תחרותיים ומשתלמים. תוכלו להתאים את קמפיין הפרסום שלכם לכל תקציב ולהפיק את המרב מכל השקעה.
  • מוקד הפרסום הארצי הינו משרד פרסום המציע שירות מסור ומקצועי. המוקדנים שלנו ממתינים לכל הערה ובקשה, החל מ-7 בבוקר ועד חצות. כל טיפול בבקשתכם יעשה במלוא הרצינות.
   

 

לקבלת הצעת מחיר לפרסום בכל אמצעי התקשורת, צרו עמנו קשר בטלפון 1-800-300-000 (עד חצות) או במייל עוד היום!

   
   
דרושים