רדיו
מוקד הפרסום טלפונים
 
 
מוקד הפרסום טלפונים

מעוניינים לפרסם ברדיו? מחפשים את ההצעות הטובות והמשתלמות ביותר של פרסום פרסומת ברדיו האזורי והארצי?

מוקד הפרסום הארצי מציע לכם מגוון חבילות פרסום ברדיו שיתאימו לכל תקציב פנו אלינו ונשמח להציע לכם מגוון אפשרויות פרסום תשדירי רדיו בכל רשת שתבחרו

 

אבל

 

פרסום באינטרנט יעיל

 

פרסום ברדיו הוא כלי פרסומי אפקטיבי החושף את המוצר או השירות שלכם בפני קהל מגוון ורב. לפרסום ברדיו יש שלושה יעדים מרכזיים: לחשוף את המוצר או השירות, לעורר את סקרנות המאזין כלפיו ולמתג אותו תדמיתית.

היתרונות של פרסום ברדיו הם רבים:

  • פרסום תשדיר רדיו מגיע בצורה ישירה לתודעתו של המאזין מפני שבמקרים רבים ההאזנה לרדיו היא האזנה אישית ואינטימית.
  • פרסום תשדירי רדיו חושף את המוצר או השירות שלכם בפני קהל רחב ומגוון – כולם מאזינים לרדיו במקומות העבודה, בבית הפרטי ובנסיעה באוטובוס או ברכב. נתוני ההאזנה לרדיו מראים בבירור כי חלקים גדולים מכל אוכלוסיית ישראל נוהגת להאזין למדיום תקשורת פופולארי זה.
  • פרסום פרסומות ברדיו מאפשר למקד את החשיפה בפני קהלי יעד שונים. מכיוון שלכל תחנה ולכל תוכנית או שדרן יש קהל נאמן בעל מאפיינים מיוחדים, ניתן להתאים את הקמפיין הפרסומי לטווח הגילאים ולחתך הסוציו-אקונומי הרצוי בקלות יחסית.
  • פרסום קמפיין ברדיו הוא פרסום זול יחסית. הפקת פרסומות רדיו ושידורן הוא זול יחסית לפרסום באמצעי תקשורת אחרים ובאמצעות "מוקד הפרסום הארצי" ניתן להתאים קמפיין פרסום רדיו לכל תקציב.

 

 

מודעות ברדיו

 

מוקד הפרסום הארצי מתמחה בתכנון ובהעלאה של קמפיינים פרסומיים ברדיו.

לזכותנו ניסיון עשיר בניהול עשרות קמפיינים קריאטיביים ממוקדים בתחנות הרדיו בעלות שיעורי ההאזנה הגדולים ביותר: תחנות קול ישראל, גלי צה"ל וגלגל"צ, רדיו צפון ללא הפסקה, רדיו קול רגע, רדיוס, רדיו ירושלים, רדיו קול חי, רדיו דרום, רדיו א-שמס, רדיו חיפה , רדיו אמצע הדרך, רדיו ללא הפסקה, רדיו תל אביב , 99ESC ועוד.

בזכות הניסיון, העוצמה והקשרים הענפים עם תחנות הרדיו נוכל להציע לכם חבילות פרסום אטרקטיביות ביותר, במחירים שלא תוכלו למצוא בשום מקור אחר.

לקבלת הצעת מחיר לפרסום ברדיו, צרו עמנו קשר בטלפון 1-800-300-000 (עד חצות) או במייל עוד היום!

   
   
דרושים