מקומונים
מוקד הפרסום טלפונים
 
 
מוקד הפרסום טלפונים

מעוניינים לפנות לקהל יעד רחב וממוקד? פרסום במקומונים הוא הפתרון המושלם עבורכם!
פרסום מודעה במקומון או עיתון אזורי יחשוף את העסק או המוצר שלכם בפני מאות אלפי לקוחות פוטנציאליים – והכול בצורה ממוקדת, יעילה ומשתלמת כלכלית.

מוקד הפרסום הארצי מציע לכם פרסום מודעות במקומונים במחירים תחרותיים ובמיקומים מועדפים!

 

פרסום במקומונים משתלם

 

 

פרסום במקומון הוא בעל יתרונות רבים לעומת מדיות פרסום אחרות:

 

פרסום בלוח העיר נותן לכם יתרונות רבים:

  • פרסום במקומונים מאפשר לכם להגיע לקהל יעד נרחב, גם כזה שלא נחשף לעיתונים הארציים. חלק מהמקומונים מחולק בחינם ולכן התפוצה של פרסום זה נרחבת מאד.
  • פרסום מודעה במקומון הוא פרסום ממוקד ומפולח. תוכלו לבחור את קהל היעד של השירות או המוצר שלכם ספציפית לפי פילוח גיאוגרפי, דמוגרפי או מקצועי.
  • פרסום במקומון הוא זול יותר יחסית לאפשרויות פרסום אחרות. פרסום מודעות במקומונים מאפשר לכם לבחור חבילות פרסום נוחות ולכן הוא מתאים לכל סוג של עסק או שירות: חברות גדולות, עסקים בינוניים וקטנים, וכל אדם המעוניין להציע למכירה מוצר או שירות כלשהו.

 

העיר

 

 

פרסום בעיתון העיר

 

 

מוקד הפרסום הארצי מציע לכם פרסום מודעות בכל המקומונים בישראל, בהם: עיתון העיר, כל העיר, ידיעות חיפה, הלוח הבטוח, הד הקריות, ידיעות המפרץ, ידיעות הנגב, כלבו, השבוע בנתניה, עיתון השקמה, לוח העיר, גל גפן, בשבע, כל הנגב, המקומון, זמן הדרום, זמן תל אביב, זמן ירושלים, עיתון תל אביב, קול השרון, צפון 1 ועוד. בזכות רכישת שטחי פרסום גדולים, אנו יכולים להציע לכם במגוון חבילות פרסום אטרקטיביות במיוחד הכוללות מחירים אטרקטיבים ומיקומים מועדפים.


לקבלת הצעת מחיר לפרסום מודעה בלוח העיר, צרו עמנו קשר בטלפון 1-800-300-000 (עד חצות) או במייל עוד היום!

 
 
דרושים