שאלות נפוצות

 

מדוע עדיף לפרסם דרך מוקד המודעות הארצי?

מה ניתן לפרסם דרכנו?

כיצד נקבע המחיר?

האם כדאי לפרסם מודעות לוח בעיתונים? כיצד מנסחים אותן ומתי עדיף להזמין?

מתי ניתן לפנות אלינו?

 

 

מדוע עדיף לפרסם דרך מוקד המודעות הארצי?

 

בגלל השירות. אצלנו הלקוח מקבל את היחס הטוב והאדיב ביותר, החל משלב קבלת השיחה ועד שלב הטיפול בפרסום. לכל לקוח מוצמד איש קשר שיטפל בו באופן אישי ומקצועי.
בגלל העלות המשתלמת. בגלל העלות המשתלמת. אנו רוכשים שטחי פרסום בהיקפים גדולים בכל העיתונים, המקומונים, הלוחות המודפסים ואתרי האינטרנט המרכזיים, ולכן יכולים להציע לך מחירים אטרקטיביים ומיקומים מועדפים לכל מודעה. הייעוץ והעיצוב הגרפי הוא על חשבוננו.
בגלל המקצועיות. בגלל המקצועיות. הוותק, הניסיון והידע שצברנו במשך 20 שנות פעילות והקשרים שרכשנו לעצמנו בכל אמצעי התקשורת, מאפשרים לנו לתת את השירות המקצועי ביותר. אנו מעסיקים את העובדים הטובים ביותר בכל שירותי הפרסום, שיתכננו, יעצבו ויכוונו את הפרסום באופן האפקטיבי ביותר. בשל היותנו חברה עצמאית שלא שייכת לאף ערוץ פרסום, אנו נכוון את מודעתך בצורה הנכונה ביותר לערוץ המתאים ביותר לצרכיך.
בגלל המהירות. זמן התגובה שלנו הינו מהיר ביותר: חצי שעה עד שעה מרגע שפנית אלינו ועד שהמודעה מגיעה לעיתון.
בגלל הנוחות. בגלל המהירות. זמן התגובה שלנו הינו מהיר ביותר: חצי שעה עד שעה מרגע שפנית אלינו ועד שהמודעה מגיעה לעיתון.
בגלל הנוחות. בשביל מה להתרוצץ? בשיחת טלפון אחת תוכל לפרסם במספר ערוצים בו זמנית: בעיתונים הארציים, במקומונים ובלוחות המודפסים, באתרי האינטרנט, במגזינים או בתחנות הרדיו בהם תוכל לקבל את מירב הפניות המתאימות לסוג הפרסום שלך. אנו נעזור לך לתכנן את פריסת המדיה באופן היעיל ביותר עבורך. בחברתנו
פועל גם בית דפוס וסטודיו לגרפיקה המעניקים את כל השירותים לפרסום מקצועי.

 

מה ניתן לפרסם דרכנו?

 

  • כל סוגי המודעות בכל העיתונים מודעות פרסום, לוח, דרושים, רכב, נדל"ן, אבל, הייטק, מכרזים, בורסה, משפטיות ובניה. פרסום בכל העיתונות הארצית והמקומית, כולל בעיתונים ברוסית ובערבית היוצאים בארץ ובעיתונות החרדית.
  • פרסום באינטרנט:באנרים, קמפיינים וחבילות פרסום בכל אתרי האינטרנט.
  • פרסומות בכל תחנות הרדיו,המקומיות והארציות.
  • פרסום בכל המגזינים הישראליים.
  • פרסום חוצות בכל הארץ.

 

כיצד נקבע המחיר?

 

כל עיתון, אתר אינטרנט, תחנת רדיו וכל ערוץ פרסום אחר מציע מחיר שונה, הנקבע על-פי מספר פרמטרים, כגון: תפוצת ערוץ הפרסום, גודל פריסתו בארץ, פילוח קהל היעד שלו, מיקום המודעה, גודלה, הכנסת צבע וכו'. מחירי מודעת שטח בעיתון נמדדים לפי אינטשים. מחיר מודעת מילים בלוחות העיתונים נמדד לפי מספר המילים. מחיר פרסומת ברדיו נמדד לפי אורך השידור. פרסום החוצות נמדד לפי מיקום וגודל השילוט. אנו מציעים עסקה משתלמת לכל אמצעי פרסום.

 

האם כדאי לפרסם מודעות לוח בעיתונים? כיצד מנסחים אותן ומתי עדיף להזמין?

 

כדאיות: לוחות העיתונים מהווים כוח חזק ביותר היום, ופונים לקהל יעד בעל כוח קניה גדול, שחלקו הגדול מגיע רק אליהם בבואו לחפש מודעה (ראו על כך סקירה - כדאיות הפרסום בלוחות העיתונים).
כללי ניסוח: אנו מנסחים את מודעות הלוח על פי הכללים המקובלים. דרכי כתיבה של מודעות דרושים, מודעות רכב ומודעות דירות ניתן לראות במאמר טיפים לפרסום מודעות לוח.
זמינות: כדי שמודעה תופיע בעיתונות הארצית למחרת קבלתה, יש להזמינה יום לפני כן עד שעות הערב המוקדמות, לפני סגירת העיתונים (מודעות אבל ומכרזים ניתן להזמין גם בשעות מאוחרות יותר). לוחות העיתונים מתפרסמים בימי שלישי ושישי (ובחלקם- רק בימי שישי), יש להזמין אליהם מודעות יום לפני מועדים אלה. מודעות במקומונים יש להזמין עד יום רביעי או חמישי אחר הצהריים (תלוי במקומון).

 

מתי ניתן לפנות אלינו?

 

ניתן לפנות אלינו כל יום החל מהשעה שבע בבוקר ועד חצות, בימי שישי עד שעות הצהריים וכן במוצאי שבת. קבלת מודעות נעשית דרך הטלפון 1-800-300-000 (שיחה חינם). ניתן לפנות לקבלת מודעות ולכל שאלה ובעיה גם דרך המייל.

 

 

 

מוקד המודעות טלפונים